pierscionek historycznyJesteśmy rodzinna firma jubilerska, która działa w Polsce od 2000 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w Kanadzie, gdzie prowadziliśmy  warsztat jubilerski przez 10 lat. Zaopatrywaliśmy tamtejsze sklepy i prywatnych zleceniodawców w wyroby wykonane metodą „hand-made”.

Obecnie w swojej pracowni w Krzeszowicach wykonujemy nie tylko biżuterię ze złota i srebra, ale także realizujemy projekty ozdabiające wnętrza: świeczniki, klamki, okucia do mebli. Współpracujemy z Muzeum Historycznym Miasta Krakowa wykonując repliki eksponatów będące własnością tamtejszego Muzeum. Lubimy artystyczne wyzwania: wykonaliśmy między innymi tabernakulum dla warszawskiego Kościoła św. Kazimierza.

Zobacz nasze portfolio w pliku PDF lub online

Dane firmy


Muzeart wizytowkaMUZEART – Jacek Jurkiewicz

32-065 Krzeszowice
ul. Grunwaldzka 56
tel. 12 282 33 65
NIP 944-186-07-36

Egipska bizuteria pochodzi z kosmosu

Istnieja dwa doskonale miejsca dla lowcow meteorytow: Antarktyda i Shara. Wlasnie dlatego spora ilosć egipskiej bizuterii byla wykonywana z meteorytow. Prof. Thilo Rehren z Kataru i zespol archeologow przebadali zestaw bizuterii egispksiej pochodzacej z ok. 3200 roku p.n.e., a odkrytej w 1911 roku. Paciorki wygladaly bardziej jak rdzewiejacy zlom niz wyrob z kamienia, a jednak […]

Więcej...»

Muzeart

Szanowni Panstwo, Serdecznie witamy w na naszych stronach i zapraszamy do obejrzenia naszych prac. [...]

Więcej...»
© Copyright 2013-2021 Muzeart Muzeart - Wspierane przez Piotr Sułkowski